E-book "GPSR w branży świec"
Tworzysz świece i sprzedajesz je online? A czy wiesz, że każdy producent jest zobowiązany do spełnienia określonych norm i regulacji, aby jego produkty były legalne i bezpieczne? Nie ryzykuj – dowiedz się, jak dostosować swój biznes do przepisów GPSR i prowadzić sprzedaż bez obaw!
Co znajdziesz w tym e-booku?
✅ Jak dostosować swój sklep internetowy do obowiązujących przepisów, aby uniknąć problemów prawnych.
✅ Jak sprzedawać świece w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie zgodnie z regulacjami – bez nieświadomego łamania prawa.
✅ Analiza ryzyka krok po kroku – pokażę Ci na obszernym przykładzie, jak identyfikować zagrożenia, oceniać skutki i wdrażać działania minimalizujące ryzyko.
✅ Co powinna zawierać dokumentacja techniczna każdej świecy i jak ją poprawnie prowadzić.
✅ Jak prawidłowo nadawać numery partii oraz prowadzić dziennik produkcji, aby kontrolować jakość i zgodność produktów.
✅ Praktyczne wskazówki dotyczące testowania świec w warunkach domowych, które pomogą Ci tworzyć bezpieczne i zgodne z normami produkty.
W e-booku skupiłam się przede wszystkim na przeprowadzaniu testów oraz analizie ryzyka w odniesieniu do świec zalewanych w naczyniach, ponieważ to właśnie takie tworzę. Jednak jeśli produkujesz świece wolnostojące lub flowerboxy, większość zasad pozostaje bez zmian. Różnice są niewielkie, a obowiązki dotyczące bezpieczeństwa i zgodności z przepisami wciąż mają zastosowanie – dlatego ten e-book pomoże Ci bez względu na rodzaj świec, które wytwarzasz.
Kwestie techniczne:
Po zakupie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zakupu.
Jak środki zostaną zaksięgowane(w niektórych przypadkach cały proces trwa do 15minut ) otrzymasz drugi e-mail z możliwością pobrania pliku.
Jeśli wystąpi problem napisz na kontakt@soy.com.pl.
E-book do pobrania w formacie PDF.
E-book wygasa po roku, limit pobrań dla jednego zamówienia:10. Najlepiej pobrać i zapisać plik od razu na dysku.
Odstąpienie od umowy-produkty cyfrowe
Zgodnie z art Art. 38. ust. 13 prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.